MSI MPG VELOX 100R White PC Case, Mid-Tower, USB 3.2, Audio-out, Mic-in
- TootjadMSI
- Mudel: MPG VELOX 100R WHITE
- Saadavus: 5
-
119€
MSI MPG VELOX 100R White PC Case, Mid-Tower, USB 3.2, Audio-out, Mic-in
| All | |
| Brutokaal | 10.31 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantija | 24 |
| Gross depth (mm) | 474.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross width (mm) | 231.00 mm |
| Netokaal | 8.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1336.00 g |
| Plastic (No PET) | 334.00 g |
| Taara kaal (kg) | 1.67 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: msi mpg velox 100r white pc case, mid-tower, usb 32, audio-out, mic-in, mpg velox 100r white, msi, korpused

